Футболни агитки са се слели пред съда в Пловдив, пеят химна, ръкопляскат и веят само български знамена и едно огромно зелено знаме - Знамето на Райна Княгиня, на което пише "Свобода или смърт", информира "Марица".
Поводът е насроченият митинг днес от фенове на футболни клубове на 11 отбора от цялата страна, при старта на делото за Чифте баня и още три имота. Първоначално запалянковците бяха разделени на два лъча, около 100-тина в района на Семинарията и площад Съединение.
Няма ексцесии, няма нецензурни изрази, само пеят.
Феновете, които са може би над 600, блокираха бул. "Шести септември" като излязаха от площада пред Съдебната палата.
Скандират "Българи, юнаци", пеят химна "Шуми Марица". Делото започна след 10,30 ч.
Те са на булеварда и в този участък движението е спряно, между площад "Съединение" и "Цар Борис Трети Обединител".
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 06:00
До 31 градуса по Черноморието
Дата: 26/06, 06:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 05:40
Спортът по телевизията в петък 26 юни
Дата: 26/06, 05:00
Хороскоп за петък: Телец - сигурност; Лъв - уединение; Скорпион - интуиция; Стрелец - спонтанност; Водолей - физическа активност
Дата: 26/06, 04:30