Агитки блокираха съда в Пловдив. Пеят химна и "Свобода или смърт"


07/02/2014, 11:28

Футболни агитки са се слели пред съда в Пловдив, пеят химна, ръкопляскат и веят само български знамена и едно огромно зелено знаме - Знамето на Райна Княгиня, на което пише "Свобода или смърт", информира "Марица".

Поводът е насроченият митинг днес от фенове на футболни клубове на 11 отбора от цялата страна, при старта на делото за Чифте баня и още три имота. Първоначално запалянковците бяха разделени на два лъча, около 100-тина в района на Семинарията и площад Съединение. 

Няма ексцесии, няма нецензурни изрази, само пеят.
 
Феновете, които са може би над 600, блокираха бул. "Шести септември" като излязаха от площада пред Съдебната палата. 

Скандират "Българи, юнаци", пеят химна "Шуми Марица". Делото започна след 10,30 ч. 
 
Те са на булеварда и в този участък движението е спряно, между площад "Съединение" и "Цар Борис Трети Обединител".
 
 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 19:40

Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 25/06, 19:25

При проверка на "Капитан Андреево": Хванаха турчин да пренася 73 бойни пистолета
Дата: 25/06, 19:21

Момче и момиче загинаха в тежка катастрофа между БМВ и скутер край Враца
Дата: 25/06, 19:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия