Агитки блокираха съда в Пловдив. Пеят химна и "Свобода или смърт"


07/02/2014, 11:28

Футболни агитки са се слели пред съда в Пловдив, пеят химна, ръкопляскат и веят само български знамена и едно огромно зелено знаме - Знамето на Райна Княгиня, на което пише "Свобода или смърт", информира "Марица".

Поводът е насроченият митинг днес от фенове на футболни клубове на 11 отбора от цялата страна, при старта на делото за Чифте баня и още три имота. Първоначално запалянковците бяха разделени на два лъча, около 100-тина в района на Семинарията и площад Съединение. 

Няма ексцесии, няма нецензурни изрази, само пеят.
 
Феновете, които са може би над 600, блокираха бул. "Шести септември" като излязаха от площада пред Съдебната палата. 

Скандират "Българи, юнаци", пеят химна "Шуми Марица". Делото започна след 10,30 ч. 
 
Те са на булеварда и в този участък движението е спряно, между площад "Съединение" и "Цар Борис Трети Обединител".
 
 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шофьор на 20 години причини катастрофа с три автомобила след преминаване на червен светофар в Разград
Дата: 25/06, 20:28

Шулева: Заплатите в публичния сектор са нараснали над 10%, дисбалансите трябва да се коригират
Дата: 25/06, 20:25

Шофьорът на тира, причинил трагедията на АМ "Тракия”, остава в ареста
Дата: 25/06, 20:14

Един куп грешки и вдъхновен испанец сложиха край на участието на Григор в Майорка
Дата: 25/06, 20:09

Мерц: Русия няма да спечели тази война
Дата: 25/06, 19:521 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия