Част от "Владиславово" остана без вода


15/02/2014, 12:53

Поради авария без вода са абонатите в част от висока зона на кв."Владиславово" до 19 часа, съобщават от ВиК.

По-рано днес без вода остана част от местност Евксиноград и абонатите по улица №30 до 15 часа.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания
Дата: 26/06, 11:11

"Това е смела постъпка! Това е правилно!": Патриарх Даниил одобри намерението на Румен Радев за отмяна на санкциите срещу патриарх Кирил
Дата: 26/06, 11:05

40 000 нарушения за превишена скорост за 2 месеца във Варненско
Дата: 26/06, 11:02

25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Дата: 26/06, 11:01

Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Дата: 26/06, 10:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия