Част от "Владиславово" остана без вода


15/02/2014, 12:53

Поради авария без вода са абонатите в част от висока зона на кв."Владиславово" до 19 часа, съобщават от ВиК.

По-рано днес без вода остана част от местност Евксиноград и абонатите по улица №30 до 15 часа.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Парламентът продължава обсъждането на промените в Закона за съдебната власт
Дата: 26/06, 08:17

Русия свали 660 украински дрона през изминалата нощ
Дата: 26/06, 08:11

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 08:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 08:10

Турция си тръгна с победа от Мондиал 2026 след успех срещу САЩ, Австралия и Парагвай направиха реми
Дата: 26/06, 08:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия