Снимка: Фейсбук, "Виждам те КАТ - Варна", К. Стефанова
За голяма дупка по ключов път във варненския квартал "Виница" алармира гражданка във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
"Кръстовището на ул. "Ангел Главчев" и бул. "Св. св. Константин и Елена". Колко голяма трябва да стане, за да се асфалтира?", пита тя.
Според коментиращи целият булевард е за ремонт, който най-вероятно ще се случи, когато застроят района.
"Улиците в целия град са така! Отворили са се толкова много нови дупки, а старите са добили главозамайващи размери", коментира потребителка на социалната мрежа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 12:50
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 12:50
Шмидт от СКТМ "Комфорт" на финал на Балканското
Дата: 28/06, 12:47
Вдигнаха хеликоптер за 14-годишно дете, колабирало на връх Ботев
Дата: 28/06, 12:43
109 случая на салмонелоза са регистрирани в Европа, има и починали
Дата: 28/06, 12:27