Варненка: Колко голяма трябва да стане тази дупка във "Виница", за да се асфалтира?


26/02/2026, 11:24

Снимка: Фейсбук, "Виждам те КАТ - Варна", К. Стефанова

За голяма дупка по ключов път във варненския квартал "Виница" алармира гражданка във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".

"Кръстовището на ул. "Ангел Главчев" и бул. "Св. св. Константин и Елена". Колко голяма трябва да стане, за да се асфалтира?", пита тя.

Според коментиращи целият булевард е за ремонт, който най-вероятно ще се случи, когато застроят района.

"Улиците в целия град са така! Отворили са се толкова много нови дупки, а старите са добили главозамайващи размери", коментира потребителка на социалната мрежа.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Обявен е код за опасно горещо време в цяла България
Дата: 28/06, 14:01

Медведев: Западът възприема Армения като инструмент за борба срещу Русия
Дата: 28/06, 13:561 Коментар

На третия ден от трусовете спасиха още едно бебе във Венецуела
Дата: 28/06, 13:45

Бонев: Това е бюджет без нито една реформа. Хората не дадоха своя вот, за да останем в същото положение
Дата: 28/06, 13:28

Шофьор на 18 години от Смядово е загинал при катастрофа
Дата: 28/06, 13:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия