Снимка: Фейсбук, "Виждам те КАТ - Варна", К. Стефанова
За голяма дупка по ключов път във варненския квартал "Виница" алармира гражданка във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна".
"Кръстовището на ул. "Ангел Главчев" и бул. "Св. св. Константин и Елена". Колко голяма трябва да стане, за да се асфалтира?", пита тя.
Според коментиращи целият булевард е за ремонт, който най-вероятно ще се случи, когато застроят района.
"Улиците в целия град са така! Отворили са се толкова много нови дупки, а старите са добили главозамайващи размери", коментира потребителка на социалната мрежа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Обявен е код за опасно горещо време в цяла България
Дата: 28/06, 14:01
Медведев: Западът възприема Армения като инструмент за борба срещу Русия
Дата: 28/06, 13:561 Коментар
На третия ден от трусовете спасиха още едно бебе във Венецуела
Дата: 28/06, 13:45
Бонев: Това е бюджет без нито една реформа. Хората не дадоха своя вот, за да останем в същото положение
Дата: 28/06, 13:28
Шофьор на 18 години от Смядово е загинал при катастрофа
Дата: 28/06, 13:26