Снимка Булфото
Много варненци се включиха в благородна инициатива.
Акция по кръводаряване под надслов "Аспарухово дарява" се провежда днес в сградата на районната администрация "Аспарухово".
Инициативата е на Районния център по трансфузионна хематология и има за цел да подпомогне болничните заведения в региона.
Екипите на Кръвния център ще очакват доброволците до 17 часа днес, съобщи за Радио Варна д-р Евтим Данаилов. Важно е да се кръводарява, категоричен е д-р Данаилов, който апелира повече хора да се включат в акцията. Хора от 18 до 65 години могат да даряват кръв, припомни д-р Данаилов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гълъб Донев: Бюджетът за 2026 г. влиза в Министерския съвет на 1 юли
Дата: 25/06, 19:40
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 25/06, 19:40
Коцев: Няма да има прекъсване на сметосъбирането във Варна
Дата: 25/06, 19:25
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 25/06, 19:25