Снимка Булфото
Много варненци се включиха в благородна инициатива.
Акция по кръводаряване под надслов "Аспарухово дарява" се провежда днес в сградата на районната администрация "Аспарухово".
Инициативата е на Районния център по трансфузионна хематология и има за цел да подпомогне болничните заведения в региона.
Екипите на Кръвния център ще очакват доброволците до 17 часа днес, съобщи за Радио Варна д-р Евтим Данаилов. Важно е да се кръводарява, категоричен е д-р Данаилов, който апелира повече хора да се включат в акцията. Хора от 18 до 65 години могат да даряват кръв, припомни д-р Данаилов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Дата: 25/06, 18:09
Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 29 юни
Дата: 25/06, 18:04
Ученици от Математическата гимназия влязоха в ролите на съдии и медиатори в Окръжен съд - Варна
Дата: 25/06, 18:01
„Соколите“ вземат ляв бек от Гьозтепе
Дата: 25/06, 17:59
Община Варна отбеляза 10 години от партньорството си с DEA
Дата: 25/06, 17:45