Кадър Фб, Анонимен, Живеещи в Ален Мак, Чайка, Манастирски рид и Златни Пясъци (Варна)
Шофьор паркира своя автомобил на самия плаж.
От публикация в мрежата става ясно, че нарушителят е оставил БМВ-то си на плаж Кабакум до ресторант "Глобус", на метри от морето, предаде Варна 24.
А хората коментират:
Тц тез шопи все на първа линия се бутат.
Е няма място на асфалта всичко е заето , затова е паркирал на пясъка.
Пази си място за лятото. С климатик!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тежко остава състоянието на двамата пострадали след сбиване на плаж “Кабакум” край Варна
Дата: 22/06, 17:06
В момента Невзоров е на разпит във варненската полиция
Дата: 22/06, 16:57
Оспорвани срещи в Ученическия турнир по плажен волейбол във Варна
Дата: 22/06, 16:54
Лятна буря в Благоевград
Дата: 22/06, 16:42