Кадър Фб, Анонимен, Живеещи в Ален Мак, Чайка, Манастирски рид и Златни Пясъци (Варна)
Шофьор паркира своя автомобил на самия плаж.
От публикация в мрежата става ясно, че нарушителят е оставил БМВ-то си на плаж Кабакум до ресторант "Глобус", на метри от морето, предаде Варна 24.
А хората коментират:
Тц тез шопи все на първа линия се бутат.
Е няма място на асфалта всичко е заето , затова е паркирал на пясъка.
Пази си място за лятото. С климатик!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Дата: 22/06, 20:43
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 20:40
Трима души са блъснали млад мъж от Лъвов мост
Дата: 22/06, 20:09
Черно море с първа тренировка в Трявна
Дата: 22/06, 20:02