Кадър Фб, Анонимен, Живеещи в Ален Мак, Чайка, Манастирски рид и Златни Пясъци (Варна)
Шофьор паркира своя автомобил на самия плаж.
От публикация в мрежата става ясно, че нарушителят е оставил БМВ-то си на плаж Кабакум до ресторант "Глобус", на метри от морето, предаде Варна 24.
А хората коментират:
Тц тез шопи все на първа линия се бутат.
Е няма място на асфалта всичко е заето , затова е паркирал на пясъка.
Пази си място за лятото. С климатик!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Александър Попов: Българската икономика е много лабилна от външни шокове
Дата: 22/06, 18:53
2 малки деца бяха открити мъртви в кола във Франция, обхваната от жегата
Дата: 22/06, 18:46
Тир с дървени трупи горя на пътя Стойките – Широка лъка
Дата: 22/06, 18:42
Турнирът „Ден на бягането“ събра лекоатлети от различни възрасти във Варна
Дата: 22/06, 18:35
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 18:30