Терористи взривиха бомба и вдигнаха автобус с лекари във въздуха. Жертвите са най-малко 12!


01/03/2014, 13:27

Най-малко 12 души са загинали, а още 11 са получили наранявания, в северозападната част на пакистанската област Хайбер, след като бомба се е взривила на пътя на медицински микробуси, предаде РИА Новости. Медиците са извършвали ваксинация на населението срещу полиомиелит, пише блиц.

Терористичният акт е извършен в район, който се намира в непосредствена близост до границата с Афганистан. Властите са започнали разследване на случая. Нито една групировка не е поела отговорност за взрива.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52

Частните обиколки на атинския Акропол вече струват 5000 евро
Дата: 27/06, 15:41

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 15:40

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 15:40

Суров отговор на страни в Европа срещу престъпността сред непълнолетните
Дата: 27/06, 15:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия