Най-малко 12 души са загинали, а още 11 са получили наранявания, в северозападната част на пакистанската област Хайбер, след като бомба се е взривила на пътя на медицински микробуси, предаде РИА Новости. Медиците са извършвали ваксинация на населението срещу полиомиелит, пише блиц.
Терористичният акт е извършен в район, който се намира в непосредствена близост до границата с Афганистан. Властите са започнали разследване на случая. Нито една групировка не е поела отговорност за взрива.
Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24
България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21
Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16
Близо 7 млн. може да са засегнати от смъртоносния трус във Венецуела
Дата: 27/06, 19:53