Терористи взривиха бомба и вдигнаха автобус с лекари във въздуха. Жертвите са най-малко 12!


01/03/2014, 13:27

Най-малко 12 души са загинали, а още 11 са получили наранявания, в северозападната част на пакистанската област Хайбер, след като бомба се е взривила на пътя на медицински микробуси, предаде РИА Новости. Медиците са извършвали ваксинация на населението срещу полиомиелит, пише блиц.

Терористичният акт е извършен в район, който се намира в непосредствена близост до границата с Афганистан. Властите са започнали разследване на случая. Нито една групировка не е поела отговорност за взрива.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24

България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21

Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16

Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро
Дата: 27/06, 20:03

Близо 7 млн. може да са засегнати от смъртоносния трус във Венецуела
Дата: 27/06, 19:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия