Титла и два сребърни медала за Черно море-Елит


15/04/2014, 13:48

Тенисистката Беатрис Спасова донесе в Черно море-Елит титла и сребро от държавния турнир за юноши и девойки до 12 години. Състезанието се проведе на кортовете на тенисклуб Албена (Пловдив), а в него участваха 80 деца от всички тенис-центрове в България.

Беатрис Спасова стана шампионка на двойки и взе второ място на сингъл. 11-годишният Петър Нестеров достигна до двата полуфинала – на сингъл и на двойки. Михаил Мутафов е финалист на двойки.

Треньор на варненци е Кристиян Илиев.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30

Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29

Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25

Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17

Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия