Титла и два сребърни медала за Черно море-Елит


15/04/2014, 13:48

Тенисистката Беатрис Спасова донесе в Черно море-Елит титла и сребро от държавния турнир за юноши и девойки до 12 години. Състезанието се проведе на кортовете на тенисклуб Албена (Пловдив), а в него участваха 80 деца от всички тенис-центрове в България.

Беатрис Спасова стана шампионка на двойки и взе второ място на сингъл. 11-годишният Петър Нестеров достигна до двата полуфинала – на сингъл и на двойки. Михаил Мутафов е финалист на двойки.

Треньор на варненци е Кристиян Илиев.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11

Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар

Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04

Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00

Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия