Титла и два сребърни медала за Черно море-Елит


15/04/2014, 13:48

Тенисистката Беатрис Спасова донесе в Черно море-Елит титла и сребро от държавния турнир за юноши и девойки до 12 години. Състезанието се проведе на кортовете на тенисклуб Албена (Пловдив), а в него участваха 80 деца от всички тенис-центрове в България.

Беатрис Спасова стана шампионка на двойки и взе второ място на сингъл. 11-годишният Петър Нестеров достигна до двата полуфинала – на сингъл и на двойки. Михаил Мутафов е финалист на двойки.

Треньор на варненци е Кристиян Илиев.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50

Какво трябва да знаем за допълнителното пенсионно осигуряване
Дата: 24/06, 12:47

Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:381 Коментар

Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия