Тенисистката Беатрис Спасова донесе в Черно море-Елит титла и сребро от държавния турнир за юноши и девойки до 12 години. Състезанието се проведе на кортовете на тенисклуб Албена (Пловдив), а в него участваха 80 деца от всички тенис-центрове в България.
Беатрис Спасова стана шампионка на двойки и взе второ място на сингъл. 11-годишният Петър Нестеров достигна до двата полуфинала – на сингъл и на двойки. Михаил Мутафов е финалист на двойки.
Треньор на варненци е Кристиян Илиев.
Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50
Какво трябва да знаем за допълнителното пенсионно осигуряване
Дата: 24/06, 12:47
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:381 Коментар
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37