Два джипа изгоряха при катастрофа в Гоце Делчев (снимки)


18/04/2014, 15:17

снимки: БулФото

Два джипа се сблъскаха и изгоряха при катастрофа в Гоце Делчев. Инцидентът е станал малко след 4 часа тази сутрин на площад "Гоце Делчев" в града. Пламъците са потушени от пристигнал на място екип огнеборци.

Единият джип е със софийска регистрация и е спрял на пешеходната пътека пред сградата на Митрополията. Другата кола, с благоевградска регистрация, пък се е покатерила на стълбите към паметника на Гоце Делчев.

По неофициална информация катастрофата е предизвикана от водачката на единия джип. При сблъсъка двете коли се възпламенили. Уплашена, жената избягала от местопроизшествието. По-късно тя е установена от полицията. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Обсъждат нов механизъм за определяне на минималната работна заплата за 2027 г. през август
Дата: 23/06, 15:51

Повдигнаха обвинение на мъжа, хвърлил от Лъвов мост Къци
Дата: 23/06, 15:45

Полицията издирва 83-годишна жена от Велики Преслав
Дата: 23/06, 15:37

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 15:30

Тристранката не постигна съгласие за здравните осигуровки по време на майчинство
Дата: 23/06, 15:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия