Два джипа изгоряха при катастрофа в Гоце Делчев (снимки)


18/04/2014, 15:17

снимки: БулФото

Два джипа се сблъскаха и изгоряха при катастрофа в Гоце Делчев. Инцидентът е станал малко след 4 часа тази сутрин на площад "Гоце Делчев" в града. Пламъците са потушени от пристигнал на място екип огнеборци.

Единият джип е със софийска регистрация и е спрял на пешеходната пътека пред сградата на Митрополията. Другата кола, с благоевградска регистрация, пък се е покатерила на стълбите към паметника на Гоце Делчев.

По неофициална информация катастрофата е предизвикана от водачката на единия джип. При сблъсъка двете коли се възпламенили. Уплашена, жената избягала от местопроизшествието. По-късно тя е установена от полицията. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Технологичният гигант Oracle съкрати около 21 000 служители
Дата: 23/06, 16:29

Германия подготвя мащабни промени в пенсионния модел заради демографската криза
Дата: 23/06, 16:27

Кап. Георгиев: Стар мазут и слаб контрол замърсяват Черно море
Дата: 23/06, 16:15

Демерджиев: Взимаме мерки, за да впрегнем целия наш и международен ресурс за борба с пожарите
Дата: 23/06, 16:08

49 години по-късно: Варна помни подвига на героите от „Ерма“
Дата: 23/06, 16:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия