Два джипа изгоряха при катастрофа в Гоце Делчев (снимки)


18/04/2014, 15:17

снимки: БулФото

Два джипа се сблъскаха и изгоряха при катастрофа в Гоце Делчев. Инцидентът е станал малко след 4 часа тази сутрин на площад "Гоце Делчев" в града. Пламъците са потушени от пристигнал на място екип огнеборци.

Единият джип е със софийска регистрация и е спрял на пешеходната пътека пред сградата на Митрополията. Другата кола, с благоевградска регистрация, пък се е покатерила на стълбите към паметника на Гоце Делчев.

По неофициална информация катастрофата е предизвикана от водачката на единия джип. При сблъсъка двете коли се възпламенили. Уплашена, жената избягала от местопроизшествието. По-късно тя е установена от полицията. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Божанов: Правителството припознава предложението на ДБ държавните служители да плащат осигуровки
Дата: 23/06, 14:55

Времето във Варна в сряда
Дата: 23/06, 14:52

Ибрахимович: Не мисля, че вече има дебат кой е най-великият
Дата: 23/06, 14:45

Захарова: "Политико" ни върна статия на Лавров с бележка "Няма да я публикуваме"
Дата: 23/06, 14:45

Васил Филипов, причинил катастрофата с 4 жертви на „Челопешко шосе“, остава в ареста
Дата: 23/06, 14:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия