Бившият директор на "Напоителни системи" Георги Харизанов е бил пребит снощи в София, съобщи БНР.
Инцидентът е станал около 22.00 часа в столичния квартал "Красна поляна".
Харизанов е бил в компанията на съпругата си. Той е бил нападнат от двама мъже на улицата, които са го пребили с железни тръби.
В момента Харизанов е във ВМА, в тежко състояние, с опасност за живота. Харизанов е със счупена ръка, счупени ребра и хематоми по главата. Инцидентът е станал пред жилището му.
Полицията изяснява инцидента.
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37