Пребиха жестоко бившия шеф на "Напоителни системи" Георги Харизанов. Има опасност за живота му


25/04/2014, 12:46

Бившият директор на "Напоителни системи" Георги Харизанов е бил пребит снощи в София, съобщи БНР.

Инцидентът е станал около 22.00 часа в столичния квартал "Красна поляна".

Харизанов е бил в компанията на съпругата си. Той е бил нападнат от двама мъже на улицата, които са го пребили с железни тръби.

В момента Харизанов е във ВМА, в тежко състояние, с опасност за живота. Харизанов е със счупена ръка, счупени ребра и хематоми по главата. Инцидентът е станал пред жилището му.

Полицията изяснява инцидента.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01

Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58

Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54

Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45

Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия