Пребиха жестоко бившия шеф на "Напоителни системи" Георги Харизанов. Има опасност за живота му


25/04/2014, 12:46

Бившият директор на "Напоителни системи" Георги Харизанов е бил пребит снощи в София, съобщи БНР.

Инцидентът е станал около 22.00 часа в столичния квартал "Красна поляна".

Харизанов е бил в компанията на съпругата си. Той е бил нападнат от двама мъже на улицата, които са го пребили с железни тръби.

В момента Харизанов е във ВМА, в тежко състояние, с опасност за живота. Харизанов е със счупена ръка, счупени ребра и хематоми по главата. Инцидентът е станал пред жилището му.

Полицията изяснява инцидента.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56

Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54

Руски и китайски военни самолети са навлезли в зоната на южнокорейската ПВО
Дата: 27/06, 12:33

Кола се обърна по таван на столичен булевард
Дата: 27/06, 12:28

Първи разказ на медиците, спасили животи в катастрофата между камион и кола на АМ „Тракия“
Дата: 27/06, 12:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия