Пребиха жестоко бившия шеф на "Напоителни системи" Георги Харизанов. Има опасност за живота му


25/04/2014, 12:46

Бившият директор на "Напоителни системи" Георги Харизанов е бил пребит снощи в София, съобщи БНР.

Инцидентът е станал около 22.00 часа в столичния квартал "Красна поляна".

Харизанов е бил в компанията на съпругата си. Той е бил нападнат от двама мъже на улицата, които са го пребили с железни тръби.

В момента Харизанов е във ВМА, в тежко състояние, с опасност за живота. Харизанов е със счупена ръка, счупени ребра и хематоми по главата. Инцидентът е станал пред жилището му.

Полицията изяснява инцидента.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Дата: 27/06, 19:32

Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29

Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24

Лора Христова грабна златото в „Старта на звездите“ в Италия
Дата: 27/06, 19:13

За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:591 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия