Аллах да те накаже, психопат!, „Как можа да посегнеш на майка и дете за пари, изрод", „Да гниеш в затвора", това пишат джебелчани на стената на Мерт Мехмед във Фейсбук, "Блиц".
В профила си 18-годишният Мерт е отбелязал, че е роден в Ню Йорк, живее в Маями и работи в Емпайър Стейт Билдинг.
Снимката на корицата е подновена на 9 април. „Няма справедливост, няма мир! Начукай го на полицията", пише в профила на правещия се на бунтар джебелчанин. Мерт е взиимствал израза от популярна песен на покойния рапър Тупак.
Затвориха за движение Кресненското дефиле след инцидента с валяка
Дата: 26/06, 15:16
Турция изпраща спасителен екип във Венецуела
Дата: 26/06, 15:10
Работни обувки – сигурност, удобство и защита през целия работен ден
Дата: 26/06, 15:07
Премиерът: Въпрос на национална сигурност е България да има свой хранителен суверенитет
Дата: 26/06, 15:04