Аллах да те накаже, психопат!, „Как можа да посегнеш на майка и дете за пари, изрод", „Да гниеш в затвора", това пишат джебелчани на стената на Мерт Мехмед във Фейсбук, "Блиц".
В профила си 18-годишният Мерт е отбелязал, че е роден в Ню Йорк, живее в Маями и работи в Емпайър Стейт Билдинг.
Снимката на корицата е подновена на 9 април. „Няма справедливост, няма мир! Начукай го на полицията", пише в профила на правещия се на бунтар джебелчанин. Мерт е взиимствал израза от популярна песен на покойния рапър Тупак.
Тройният концерт на Бетовен събира три световни звезди на юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 26/06, 23:13
Нетаняху: Израел ще запази присъствието си в Южен Ливан, докато "Хизбула" не си предаде оръжията
Дата: 26/06, 23:05
Норвегия 1:3 Франция на почивката след хеттрик на Дембеле
Дата: 26/06, 22:56
Държавният департамент на САЩ: В момента Украйна печели войната
Дата: 26/06, 22:48
bTV: Арестуваха шефа на ВиК Несебър и заместника му
Дата: 26/06, 22:43