Служебната загуба на юношите на Спартак 1918 до 19 години за днешния мач в Кюстендил няма да доведе до отнемане на точки на представителния тим. Антон Фажев разкри, че са уведомили БФС, че талантите нма да пътуват, тъй като не могат да бъдат освободени от училище и Спортно-техническата комисия към футболната централа прие тази причина за уважителна. Ако в СТК бяха тълкували причината като неуважителна, на мъжете щяха да бъдат отнети 3 точки.
Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар
Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54