Няма да отнемат точки на Спартак 1918 заради служебната загуба на юношите


30/04/2014, 13:57

Служебната загуба на юношите на Спартак 1918 до 19 години за днешния мач в Кюстендил няма да доведе до отнемане на точки на представителния тим. Антон Фажев разкри, че са уведомили  БФС, че талантите нма да пътуват, тъй като не могат да бъдат освободени от училище и Спортно-техническата комисия към футболната централа прие тази причина за уважителна. Ако в СТК бяха тълкували причината като неуважителна, на мъжете щяха да бъдат отнети 3 точки.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар

Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00

Гледат мярката на шофьора, който причини смъртта на момиче и момче край Мездра
Дата: 27/06, 12:59

Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56

Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия