Няма да отнемат точки на Спартак 1918 заради служебната загуба на юношите


30/04/2014, 13:57

Служебната загуба на юношите на Спартак 1918 до 19 години за днешния мач в Кюстендил няма да доведе до отнемане на точки на представителния тим. Антон Фажев разкри, че са уведомили  БФС, че талантите нма да пътуват, тъй като не могат да бъдат освободени от училище и Спортно-техническата комисия към футболната централа прие тази причина за уважителна. Ако в СТК бяха тълкували причината като неуважителна, на мъжете щяха да бъдат отнети 3 точки.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спартак и Дунав Русе завършиха при нулево равенство в контрола
Дата: 27/06, 20:31

Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24

България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21

Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16

Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро
Дата: 27/06, 20:03

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия