Старши треньорът на Спартак 1918 Атанас Атанасов бе бесен на своя отбор след нулевото равенство. "Безобразно слаб мач за нашия тим. След хубавата победа в Хасково, сега пълна безидейност. Ако има отбор, който трябва да съжалява, че не е победил днес, това е Дунав. Играхме плахо, бяхме страхливи, сковани. По никакъв начин не може да ни е оправдание факта, че ни липсваха няколко играчи. Ние затова сме 20 футболисти, за да може да има заместници постоянно. Няма да позволя такова поведение от моите играчи.
Сами си правим нещата трудни до края. Създаваме си главоболия. Не искам да се оправдавам, но теренът ни е безобразен. Ние играем бързо, имаме технични футболисти, но на такъв терен те не могат да го покажат. Бавно се обработва топката. Сега ни трябват три точки в оставащите два мача, за да сме спокойни", беснеееше Атанасов на пресконференцията след срещата.
Терзиев заведе дело срещу Станислав Анастасов
Дата: 25/06, 11:51
Мъск вече не е трилионер
Дата: 25/06, 11:49
Държавата влезе с полиция в язовир „Ахелой“
Дата: 25/06, 11:47
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 25/06, 11:44
Ново земетресение удари Венецуела
Дата: 25/06, 11:39