Старши треньорът на Спартак 1918 Атанас Атанасов бе бесен на своя отбор след нулевото равенство. "Безобразно слаб мач за нашия тим. След хубавата победа в Хасково, сега пълна безидейност. Ако има отбор, който трябва да съжалява, че не е победил днес, това е Дунав. Играхме плахо, бяхме страхливи, сковани. По никакъв начин не може да ни е оправдание факта, че ни липсваха няколко играчи. Ние затова сме 20 футболисти, за да може да има заместници постоянно. Няма да позволя такова поведение от моите играчи.
Сами си правим нещата трудни до края. Създаваме си главоболия. Не искам да се оправдавам, но теренът ни е безобразен. Ние играем бързо, имаме технични футболисти, но на такъв терен те не могат да го покажат. Бавно се обработва топката. Сега ни трябват три точки в оставащите два мача, за да сме спокойни", беснеееше Атанасов на пресконференцията след срещата.
Кметът Благомир Коцев: Криза с боклука във Варна няма да има
Дата: 25/06, 12:51
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 12:50
Френското посолство в Каракас с щети след земетресението във Венецуела
Дата: 25/06, 12:49
Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40