32-годишният сержант Момчил Тодоров е служителят на Националната служба за охрана (НСО), който се е прострелял снощи в столицата.Това заявиха от МВР пред „Фокус”.
Инцидентът е станал в мазе на кооперация на ул. „Нишава”. Сигналът е получен на тел. 112 снощи, в 20:27 часа. Съобщено е за прострелян мъж, в мазето на апартамент, който той е обитавал, в жилищен блок на ул. „Нишава”, кв. „Белите брези”.
От Националната служба за охрана потвърдиха, че мъжът е техен служител и е работил като постова охрана.
Trud.bg
Представиха обновената сграда на Районно управление – Провадия
Дата: 25/06, 18:22
Съветниците във Варна не одобриха финансиране за големия концерт и филм за Ивайло Маринов
Дата: 25/06, 18:18
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Дата: 25/06, 18:09
Обявиха къде ще спира тока във Варна и региона до 29 юни
Дата: 25/06, 18:04