32-годишният сержант Момчил Тодоров е служителят на Националната служба за охрана (НСО), който се е прострелял снощи в столицата.Това заявиха от МВР пред „Фокус”.
Инцидентът е станал в мазе на кооперация на ул. „Нишава”. Сигналът е получен на тел. 112 снощи, в 20:27 часа. Съобщено е за прострелян мъж, в мазето на апартамент, който той е обитавал, в жилищен блок на ул. „Нишава”, кв. „Белите брези”.
От Националната служба за охрана потвърдиха, че мъжът е техен служител и е работил като постова охрана.
Trud.bg
И в басейните спасители и медицински пунктове са задължителни
Дата: 25/06, 16:17
Акция на полицията в район "Приморски" във Варна
Дата: 25/06, 16:17
Държавата изземва принудително язовир "Ахелой"
Дата: 25/06, 16:091 Коментар
КПС Астери с 13 медала от състезанието "Млад спасител" във Варна
Дата: 25/06, 16:01
Най-малко 17 пострадали: Кола се вряза в тълпа футболни фенове
Дата: 25/06, 15:53