Сержант Момчил Тодоров е самоубилият се служител на НСО


08/05/2014, 09:07

32-годишният сержант Момчил Тодоров е служителят на Националната служба за охрана (НСО), който се е прострелял снощи в столицата.Това заявиха от МВР пред „Фокус”.

Инцидентът е станал в мазе на кооперация на ул. „Нишава”. Сигналът е получен на тел. 112 снощи, в 20:27 часа. Съобщено е за прострелян мъж, в мазето на апартамент, който той е обитавал, в жилищен блок на ул. „Нишава”, кв. „Белите брези”.

От Националната служба за охрана потвърдиха, че мъжът е техен служител и е работил като постова охрана.

 

Trud.bg

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



И в басейните спасители и медицински пунктове са задължителни
Дата: 25/06, 16:17

Акция на полицията в район "Приморски" във Варна
Дата: 25/06, 16:17

Държавата изземва принудително язовир "Ахелой"
Дата: 25/06, 16:091 Коментар

КПС Астери с 13 медала от състезанието "Млад спасител" във Варна
Дата: 25/06, 16:01

Най-малко 17 пострадали: Кола се вряза в тълпа футболни фенове
Дата: 25/06, 15:53

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия