Отличените в конкурс на НАСА ученици от Варна тръгват за САЩ


12/05/2014, 17:14

Петнадесет ученици от варненската МГ " Д-р П. Берон", отличени в конкурс на НАСА, заминават на 13 май за конференцията на НАСА в Лос Анжелис, съобщи Moreto.net. Участието им стана възможно, благодарение на обединените усилия на бизнеса, държавата и община Варна, които осигуриха необходимата сума за пътуването. 

Сред спонсорите са и бивши възпитаници на гимназията. Един от тях, Чавдар Трифонов, за пореден път финализира кампания по набиране на необходимите за пътуването на децата средства.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Израелски дрон удари Южен Ливан ден след сключването на пакта за сигурност
Дата: 27/06, 14:59

Петролен танкер бе ударен от "неидентифициран снаряд" в Ормузкия проток
Дата: 27/06, 14:53

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 14:52

Асен Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" и да дадат повече пари за майчински и детски?
Дата: 27/06, 14:50

Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия