Сашо Станков отписа ганаец за „Тича“


16/06/2014, 13:18

Треньорът на Черно море Сашо Станков отписа ганайския халф Уйлям Овусу. „Той трябваше да се обади до снощи, но не го направи. Може и да се е отказал да идва“, заяви Станков. Последният разкри, че в сряда сутринта отборът пътува за Банско с група от 24 футболисти. Сред тях са новите попълнения Кирил Акалски, Матиас и Живко Петков, както и петима юноши – Петко Цанков, Николай Иванов, Мартин Костадинов, Александър Попов и Александър Йовчев.

„В Банско очакваме още четирима нови. Трима от тях са чужденци, възможно е да дойде и българин, ако не подпише с клуб зад граница. И четиримата са много добри футболисти“, каза още Станков.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:38

Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37

В МВР откриха документи от СРС, които е трябвало да бъдат унищожени
Дата: 24/06, 12:30

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 12:20

200-килограмов дрон се разби в черноморски град в Турция
Дата: 24/06, 12:133 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия