Сашо Станков отписа ганаец за „Тича“


16/06/2014, 13:18

Треньорът на Черно море Сашо Станков отписа ганайския халф Уйлям Овусу. „Той трябваше да се обади до снощи, но не го направи. Може и да се е отказал да идва“, заяви Станков. Последният разкри, че в сряда сутринта отборът пътува за Банско с група от 24 футболисти. Сред тях са новите попълнения Кирил Акалски, Матиас и Живко Петков, както и петима юноши – Петко Цанков, Николай Иванов, Мартин Костадинов, Александър Попов и Александър Йовчев.

„В Банско очакваме още четирима нови. Трима от тях са чужденци, възможно е да дойде и българин, ако не подпише с клуб зад граница. И четиримата са много добри футболисти“, каза още Станков.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шишков за "Баба Алино": Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство в такъв мащаб
Дата: 24/06, 09:10

Нова система у нас ще проследява всяка храна от момента на производството или вноса ѝ до щанда в магазина
Дата: 24/06, 09:021 Коментар

Започнало е възобновяване на жп превозите в Германия
Дата: 24/06, 08:52

Млад шофьор осъмна с белезници за фалшива книжка, призната за валидна в Испания
Дата: 24/06, 08:43

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 08:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия