Сашо Станков отписа ганаец за „Тича“


16/06/2014, 13:18

Треньорът на Черно море Сашо Станков отписа ганайския халф Уйлям Овусу. „Той трябваше да се обади до снощи, но не го направи. Може и да се е отказал да идва“, заяви Станков. Последният разкри, че в сряда сутринта отборът пътува за Банско с група от 24 футболисти. Сред тях са новите попълнения Кирил Акалски, Матиас и Живко Петков, както и петима юноши – Петко Цанков, Николай Иванов, Мартин Костадинов, Александър Попов и Александър Йовчев.

„В Банско очакваме още четирима нови. Трима от тях са чужденци, възможно е да дойде и българин, ако не подпише с клуб зад граница. И четиримата са много добри футболисти“, каза още Станков.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПП: Бащата на евродепутат от ГЕРБ е съдружник във фирмата на г-н Невзоров в обекти в "Баба Алино"
Дата: 24/06, 14:11

Тир се вряза в кола в насрещното край Зимница, две деца и възрастен загинаха
Дата: 24/06, 14:071 Коментар

Районният кмет на "Одесос" във Варна: Пред административна криза сме, спираме събирането на такси за общински терени
Дата: 24/06, 14:04

Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 14:00

Катастрофа блокира магистрала "Тракия", пренасочват по обходен маршрут
Дата: 24/06, 13:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия