снимка: архив
Възрастно семейство и дъщеря им пострадаха след взрив на газова бутилка в Горна Оряховица. Те са настанени в болница с изгаряния от трета степен. Семейството е готвело на газ в остъклената тераса на дома, съобщиха от МВР.
Маркучът на газовата бутилка е бил скъсан и е изпускал газ в помещението, когато се е възпламенил. Изпочупени са стъклата на терасата, уточниха от полицията. Пострадалите са транспортирани в клиниката по изгаряния в Русе, с опасност за живота. /"Пик"
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37