снимка: архив
Възрастно семейство и дъщеря им пострадаха след взрив на газова бутилка в Горна Оряховица. Те са настанени в болница с изгаряния от трета степен. Семейството е готвело на газ в остъклената тераса на дома, съобщиха от МВР.
Маркучът на газовата бутилка е бил скъсан и е изпускал газ в помещението, когато се е възпламенил. Изпочупени са стъклата на терасата, уточниха от полицията. Пострадалите са транспортирани в клиниката по изгаряния в Русе, с опасност за живота. /"Пик"
Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39
Обявиха жълт код в 15 области от страната
Дата: 27/06, 14:34
Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29
Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20