Семейство пострада при взрив на газова бутилка в Горна Оряховица


25/06/2014, 15:23

снимка: архив

Възрастно семейство и дъщеря им пострадаха след взрив на газова бутилка в Горна Оряховица. Те са настанени в болница с изгаряния от трета степен. Семейството е готвело на газ в остъклената тераса на дома, съобщиха от МВР.

Маркучът на газовата бутилка е бил скъсан и е изпускал газ в помещението, когато се е възпламенил. Изпочупени са стъклата на терасата, уточниха от полицията. Пострадалите са транспортирани в клиниката по изгаряния в Русе, с опасност за живота. /"Пик"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39

Обявиха жълт код в 15 области от страната
Дата: 27/06, 14:34

Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29

Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25

След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия