Семейство пострада при взрив на газова бутилка в Горна Оряховица


25/06/2014, 15:23

снимка: архив

Възрастно семейство и дъщеря им пострадаха след взрив на газова бутилка в Горна Оряховица. Те са настанени в болница с изгаряния от трета степен. Семейството е готвело на газ в остъклената тераса на дома, съобщиха от МВР.

Маркучът на газовата бутилка е бил скъсан и е изпускал газ в помещението, когато се е възпламенил. Изпочупени са стъклата на терасата, уточниха от полицията. Пострадалите са транспортирани в клиниката по изгаряния в Русе, с опасност за живота. /"Пик"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01

Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58

Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54

Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45

Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия