снимка: архив
Възрастно семейство и дъщеря им пострадаха след взрив на газова бутилка в Горна Оряховица. Те са настанени в болница с изгаряния от трета степен. Семейството е готвело на газ в остъклената тераса на дома, съобщиха от МВР.
Маркучът на газовата бутилка е бил скъсан и е изпускал газ в помещението, когато се е възпламенил. Изпочупени са стъклата на терасата, уточниха от полицията. Пострадалите са транспортирани в клиниката по изгаряния в Русе, с опасност за живота. /"Пик"
Очаква се засилен трафик по пътя за Гърция
Дата: 27/06, 08:56
Потушиха 108 пожара през изминалото денонощие
Дата: 27/06, 08:52
Британка: Шокирана съм от цените по вашето море
Дата: 27/06, 08:432 Коментара
Срив от 35% на туристите остави хотелите по Северното Черноморие наполовина празни
Дата: 27/06, 08:37
До 5 евро стига цената за ползване на обществена тоалетна у нас
Дата: 27/06, 08:181 Коментар