Семейство пострада при взрив на газова бутилка в Горна Оряховица


25/06/2014, 15:23

снимка: архив

Възрастно семейство и дъщеря им пострадаха след взрив на газова бутилка в Горна Оряховица. Те са настанени в болница с изгаряния от трета степен. Семейството е готвело на газ в остъклената тераса на дома, съобщиха от МВР.

Маркучът на газовата бутилка е бил скъсан и е изпускал газ в помещението, когато се е възпламенил. Изпочупени са стъклата на терасата, уточниха от полицията. Пострадалите са транспортирани в клиниката по изгаряния в Русе, с опасност за живота. /"Пик"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Очаква се засилен трафик по пътя за Гърция
Дата: 27/06, 08:56

Потушиха 108 пожара през изминалото денонощие
Дата: 27/06, 08:52

Британка: Шокирана съм от цените по вашето море
Дата: 27/06, 08:432 Коментара

Срив от 35% на туристите остави хотелите по Северното Черноморие наполовина празни
Дата: 27/06, 08:37

До 5 евро стига цената за ползване на обществена тоалетна у нас
Дата: 27/06, 08:181 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия