Дъжд като из ведро вали в Монтана, общината е наводнена


22/07/2014, 12:47

23 литра дъжд на квадратен метър падна преди час само за 40 минути над Монтана, пише Трибали.

Пороят наводни улици и влезе дори в сградата на общината. Коридорите станаха малки реки, а за да спасят базата на държавната власт местните управници натрупаха чували с пясък.

По данни на очевидци на места улиците са се превърнали в езера с дълбочина над метър. Най-много вода се е събрала на улица "Христо Ботев", край стадион "Огоста" и около пазара за коли. За около 30 минути почти невъзможно е било и движението по улица "Извора".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Откриха две гигантски планети, по-леки от захарен памук
Дата: 27/06, 02:00

Катар покри всички разходи на феновете си за Мондиал 2026
Дата: 27/06, 01:30

Алгафари за Бюджет 2026: Трябва да търсят вариант, при който да съкращават разходи, а не да ги увеличават
Дата: 27/06, 01:001 Коментар

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 00:40

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 00:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия