23 литра дъжд на квадратен метър падна преди час само за 40 минути над Монтана, пише Трибали.
Пороят наводни улици и влезе дори в сградата на общината. Коридорите станаха малки реки, а за да спасят базата на държавната власт местните управници натрупаха чували с пясък.
По данни на очевидци на места улиците са се превърнали в езера с дълбочина над метър. Най-много вода се е събрала на улица "Христо Ботев", край стадион "Огоста" и около пазара за коли. За около 30 минути почти невъзможно е било и движението по улица "Извора".
Премиерът: Виновните за дефицита крещят най-много, спираме там, където е текло към партийни каси и олигарси
Дата: 26/06, 14:10
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 14:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 14:10
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 14:10