Евакуираха Централната автогара в София заради изоставени куфари


22/07/2014, 17:45

Изоставени куфари на Централната автогара в София доведоха до евакуация на сградата и проверка от екипи на ДОТИ.

Сигналът за изоставения багаж е подаден в полицията около 15.10 часа. Около час след акцията на полицията на Автогарата са се появили няколко китайци, които обяснили, че багажът е техен.

От СДВР уточниха, че от чужденците са снети обяснения. Трафикът в района е нормализиран. Информацията е на БНР. /"Новинар"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шофьор загина при катастрофа по пътя между харманлийските села Иваново и Върбово
Дата: 27/06, 13:59

За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57

Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дата: 27/06, 13:49

Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39

България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия