Евакуираха Централната автогара в София заради изоставени куфари


22/07/2014, 17:45

Изоставени куфари на Централната автогара в София доведоха до евакуация на сградата и проверка от екипи на ДОТИ.

Сигналът за изоставения багаж е подаден в полицията около 15.10 часа. Около час след акцията на полицията на Автогарата са се появили няколко китайци, които обяснили, че багажът е техен.

От СДВР уточниха, че от чужденците са снети обяснения. Трафикът в района е нормализиран. Информацията е на БНР. /"Новинар"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Руски и китайски военни самолети са навлезли в зоната на южнокорейската ПВО
Дата: 27/06, 12:33

Кола се обърна по таван на столичен булевард
Дата: 27/06, 12:28

Първи разказ на медиците, спасили животи в катастрофата между камион и кола на АМ „Тракия“
Дата: 27/06, 12:24

При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
Дата: 27/06, 12:18

Етнофилетизмът: Използването Православието за политически цели от държавата е обявено за ерес още през 1872 година от събора в Константинопол
Дата: 27/06, 12:09

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия