Евакуираха Централната автогара в София заради изоставени куфари


22/07/2014, 17:45

Изоставени куфари на Централната автогара в София доведоха до евакуация на сградата и проверка от екипи на ДОТИ.

Сигналът за изоставения багаж е подаден в полицията около 15.10 часа. Около час след акцията на полицията на Автогарата са се появили няколко китайци, които обяснили, че багажът е техен.

От СДВР уточниха, че от чужденците са снети обяснения. Трафикът в района е нормализиран. Информацията е на БНР. /"Новинар"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:59

Кирил Петков със съвети към Радев: Чуйте Асен Василев за бюджета, за да спрете хитреците
Дата: 27/06, 18:58

Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Дата: 27/06, 18:49

НАСА регистрира гигантска вълна в Тихия океан
Дата: 27/06, 18:44

Полицията издирва 3-и ден 17-годишната Никол от София
Дата: 27/06, 18:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия