Изоставени куфари на Централната автогара в София доведоха до евакуация на сградата и проверка от екипи на ДОТИ.
Сигналът за изоставения багаж е подаден в полицията около 15.10 часа. Около час след акцията на полицията на Автогарата са се появили няколко китайци, които обяснили, че багажът е техен.
От СДВР уточниха, че от чужденците са снети обяснения. Трафикът в района е нормализиран. Информацията е на БНР. /"Новинар"
За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:59
Кирил Петков със съвети към Радев: Чуйте Асен Василев за бюджета, за да спрете хитреците
Дата: 27/06, 18:58
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Дата: 27/06, 18:49
НАСА регистрира гигантска вълна в Тихия океан
Дата: 27/06, 18:44
Полицията издирва 3-и ден 17-годишната Никол от София
Дата: 27/06, 18:43