Възрастни мъже задигнаха 56 блистера виагра от аптека


31/07/2014, 19:13

Двама мъже задигнаха 56 блистера виагра от аптека в Чикаго. Грабежът е станал посред бял ден, а крадците все още се издирват, пише Sun News, цитиран от Inews

Според местната полиция бандитите са нахлули в медицински център и са търсили зъболекар. След това заплашили служителя с пистолет и отмъкнали виагра на стойност 1700 долара. Към откраднатите неща мъжете грабнали и сироп за кашлица, лаптоп за около 1500 долара и пари в брой от служителя. 

В крайна сметка никой не пострадал, а крадците се измъкнали безнаказано. Служителят описал мъжете на полицията, като посочил, че са на повече от 50 години и с тениски на анимационни герои. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



След акцията в "Приморски": 49-годишен е привлечен към наказателна отговорност за документно престъпление
Дата: 26/06, 17:02

Кабинетът започва незабавни действия за минимизиране на риска от въвеждане на воден режим
Дата: 26/06, 16:56

Каримански осъди Асен Василев за клевета
Дата: 26/06, 16:52

Съветът на ЕС: България да сведе дефицита до 3,2% до 2029 г.
Дата: 26/06, 16:45

Фискалният съвет: Бюджет 2026 залага на дълг вместо на реформи
Дата: 26/06, 16:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия