Двама мъже задигнаха 56 блистера виагра от аптека в Чикаго. Грабежът е станал посред бял ден, а крадците все още се издирват, пише Sun News, цитиран от Inews.
Според местната полиция бандитите са нахлули в медицински център и са търсили зъболекар. След това заплашили служителя с пистолет и отмъкнали виагра на стойност 1700 долара. Към откраднатите неща мъжете грабнали и сироп за кашлица, лаптоп за около 1500 долара и пари в брой от служителя.
В крайна сметка никой не пострадал, а крадците се измъкнали безнаказано. Служителят описал мъжете на полицията, като посочил, че са на повече от 50 години и с тениски на анимационни герои.
Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03
Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54
Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33
Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28