Възрастни мъже задигнаха 56 блистера виагра от аптека


31/07/2014, 19:13

Двама мъже задигнаха 56 блистера виагра от аптека в Чикаго. Грабежът е станал посред бял ден, а крадците все още се издирват, пише Sun News, цитиран от Inews

Според местната полиция бандитите са нахлули в медицински център и са търсили зъболекар. След това заплашили служителя с пистолет и отмъкнали виагра на стойност 1700 долара. Към откраднатите неща мъжете грабнали и сироп за кашлица, лаптоп за около 1500 долара и пари в брой от служителя. 

В крайна сметка никой не пострадал, а крадците се измъкнали безнаказано. Служителят описал мъжете на полицията, като посочил, че са на повече от 50 години и с тениски на анимационни герои. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пет водни атракциона във Варна са одобрени от ИА „Морска администрация“
Дата: 26/06, 14:03

Все още не е ясно къде е произвеждано фалшивото масло, продавано като германски продукт
Дата: 26/06, 13:54

Радев: Интересува ме религията на всички православни християни да бъде уважавана
Дата: 26/06, 13:47

Никола Цолов даде второ време в тренировката преди Гран при на Австрия във Формула 2
Дата: 26/06, 13:33

Чарлз Трети няма да живее в Бъкингамския дворец след ремонта
Дата: 26/06, 13:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия