сними: БулФото
Феновете на "смърфовете" се сбиха с полицията в сектора за гости на стадион "Бончук" по време на мача на Локомотив (Пловдив) с „Марек”. В 37-та минута феновете на двата отбора си размениха реплики и тези на пловдивчани нахлуха в буферната зона след спорно отсъждане на съдията и скандирания на запалянковците на домакините към агитката от Пловдив. На оградата на сектора се заформи кратко меле, като органите на реда са използвали сила, за да спрат ултрасите. Напрежението продължи около 2-3 минути, след което обстановката се успокои.

Иначе футболната среща от петия кръг на "А" група премина миролюбиво без сериозни положения пред двете врати. В 64-та минута „Локомотив” създаде най-чистото положение в мача. Центриране намери непокрития Дани Кики на 5-6 метра пред голлинията, но играчът не успя да отбележи, а двете нули в резултата останаха непроменени до последния съдийски сигнал.

За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57
Ивайло Мирчев: Това не е бюджет на реформите - или е сгрешен, или е злонамерен, но ще плащат всички
Дата: 27/06, 13:49
Треньорът на Иран: Страната домакин се отнася несправедливо с нас
Дата: 27/06, 13:39
България прескочи два отбора от Световното без игра благодарение на Белгия и Мароко
Дата: 27/06, 13:35