сними: БулФото
Феновете на "смърфовете" се сбиха с полицията в сектора за гости на стадион "Бончук" по време на мача на Локомотив (Пловдив) с „Марек”. В 37-та минута феновете на двата отбора си размениха реплики и тези на пловдивчани нахлуха в буферната зона след спорно отсъждане на съдията и скандирания на запалянковците на домакините към агитката от Пловдив. На оградата на сектора се заформи кратко меле, като органите на реда са използвали сила, за да спрат ултрасите. Напрежението продължи около 2-3 минути, след което обстановката се успокои.

Иначе футболната среща от петия кръг на "А" група премина миролюбиво без сериозни положения пред двете врати. В 64-та минута „Локомотив” създаде най-чистото положение в мача. Центриране намери непокрития Дани Кики на 5-6 метра пред голлинията, но играчът не успя да отбележи, а двете нули в резултата останаха непроменени до последния съдийски сигнал.

Пилотът на малкия самолет, който се разби в сграда в Пекин, е загинал, 13 души са ранени
Дата: 27/06, 16:30
Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Дата: 27/06, 16:08
Времето във Варна на 29 юни
Дата: 27/06, 16:02
Удариха Никола Цолов в първата обиколка на Гран при на Австрия
Дата: 27/06, 15:55
Кола се обърна странично след сблъсък с друг автомобил в София
Дата: 27/06, 15:52