След публикация в Petel.bg: Запълниха дупка на ул. "Кавала"


19/08/2014, 09:51

Огромна дупка, която бе зейнала на ул. "Кавала" 39 във Варна, бе запълнена от "В и К" след публикация в Petel.bg. На 31 юли наш читател подаде сигнал за дупката, която бе дълбока поне 30 сантиметра, и се разширяваше с всеки изминал ден. Тогава хората в района се опасяваха, че всеки момент някоя кола може да пропадне в нея. От "В и К" обаче реагираха и оправиха проблема.

Ето как изглеждаше дупката на 31 юли:

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кардиолог: По обяд не се излагайте директно на слънце
Дата: 27/06, 11:53

МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Дата: 27/06, 11:46

Тежка катастрофа блокира пътя от Кюстендил до Дупница край Невестино
Дата: 27/06, 11:42

Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през последните 24 часа
Дата: 27/06, 11:33

Започна благотворителното бягане на Валентин Сурталов във Варна
Дата: 27/06, 11:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия