Огромна дупка, която бе зейнала на ул. "Кавала" 39 във Варна, бе запълнена от "В и К" след публикация в Petel.bg. На 31 юли наш читател подаде сигнал за дупката, която бе дълбока поне 30 сантиметра, и се разширяваше с всеки изминал ден. Тогава хората в района се опасяваха, че всеки момент някоя кола може да пропадне в нея. От "В и К" обаче реагираха и оправиха проблема.
Ето как изглеждаше дупката на 31 юли:

_348x465_348x465.jpg)
Кардиолог: По обяд не се излагайте директно на слънце
Дата: 27/06, 11:53
МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Дата: 27/06, 11:46
Тежка катастрофа блокира пътя от Кюстендил до Дупница край Невестино
Дата: 27/06, 11:42
Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през последните 24 часа
Дата: 27/06, 11:33
Започна благотворителното бягане на Валентин Сурталов във Варна
Дата: 27/06, 11:25