След публикация в Petel.bg: Запълниха дупка на ул. "Кавала"


19/08/2014, 09:51

Огромна дупка, която бе зейнала на ул. "Кавала" 39 във Варна, бе запълнена от "В и К" след публикация в Petel.bg. На 31 юли наш читател подаде сигнал за дупката, която бе дълбока поне 30 сантиметра, и се разширяваше с всеки изминал ден. Тогава хората в района се опасяваха, че всеки момент някоя кола може да пропадне в нея. От "В и К" обаче реагираха и оправиха проблема.

Ето как изглеждаше дупката на 31 юли:

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Банка ДСК спира част от услугите си на 29 юни за няколко часа
Дата: 27/06, 14:39

Обявиха жълт код в 15 области от страната
Дата: 27/06, 14:34

Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29

Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25

След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия