Огромна дупка, която бе зейнала на ул. "Кавала" 39 във Варна, бе запълнена от "В и К" след публикация в Petel.bg. На 31 юли наш читател подаде сигнал за дупката, която бе дълбока поне 30 сантиметра, и се разширяваше с всеки изминал ден. Тогава хората в района се опасяваха, че всеки момент някоя кола може да пропадне в нея. От "В и К" обаче реагираха и оправиха проблема.
Ето как изглеждаше дупката на 31 юли:

_348x465_348x465.jpg)
Земетресение от 5,4 по Рихтер удари Пакистан
Дата: 27/06, 14:29
Земетресението във Венецуела отне живота на 18-годишен футболист
Дата: 27/06, 14:25
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Дата: 27/06, 14:20
За първи път жена обиколи Витоша под 5 часа с велосипед
Дата: 27/06, 13:57