Щастливият Владо Стоянов: Сега станахме доста вратари


28/08/2014, 01:45

Титулярният вратар на Лудогорец Владислав Стоянов беше щастлив след влизането на отбора в групите на Шампионската лига. Стражът беше изгонен в 120-ата минута на мача и се наложи защитникът Козмин Моци да пази при дузпите. "Беше ни мечта на всички. Радваме се, че я постигнахме. Може би още не можем да осъзнаем какво сме постигнали", заяви пернишкият страж след двубоя. "Нямах колебания при червения картон. Единственото, което можех да направя, е да го фаулирам", призна той. "Сега станахме доста вратари. Бях уверен, че ще спечелим", каза още Стоянов.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 27/06, 06:00

Спортът по телевизията в събота 27 юни
Дата: 27/06, 05:00

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 05:00

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 05:00

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 05:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия