Титулярният вратар на Лудогорец Владислав Стоянов беше щастлив след влизането на отбора в групите на Шампионската лига. Стражът беше изгонен в 120-ата минута на мача и се наложи защитникът Козмин Моци да пази при дузпите. "Беше ни мечта на всички. Радваме се, че я постигнахме. Може би още не можем да осъзнаем какво сме постигнали", заяви пернишкият страж след двубоя. "Нямах колебания при червения картон. Единственото, което можех да направя, е да го фаулирам", призна той. "Сега станахме доста вратари. Бях уверен, че ще спечелим", каза още Стоянов.
Очаква се засилен трафик по пътя за Гърция
Дата: 27/06, 08:56
Потушиха 108 пожара през изминалото денонощие
Дата: 27/06, 08:52
Британка: Шокирана съм от цените по вашето море
Дата: 27/06, 08:432 Коментара
Срив от 35% на туристите остави хотелите по Северното Черноморие наполовина празни
Дата: 27/06, 08:37
До 5 евро стига цената за ползване на обществена тоалетна у нас
Дата: 27/06, 08:181 Коментар