Титулярният вратар на Лудогорец Владислав Стоянов беше щастлив след влизането на отбора в групите на Шампионската лига. Стражът беше изгонен в 120-ата минута на мача и се наложи защитникът Козмин Моци да пази при дузпите. "Беше ни мечта на всички. Радваме се, че я постигнахме. Може би още не можем да осъзнаем какво сме постигнали", заяви пернишкият страж след двубоя. "Нямах колебания при червения картон. Единственото, което можех да направя, е да го фаулирам", призна той. "Сега станахме доста вратари. Бях уверен, че ще спечелим", каза още Стоянов.
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Дата: 26/06, 22:14
Във Варна публично обсъждат проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г.
Дата: 26/06, 22:07
Тръмп заплаши със 100-процентови мита всяка държава, която наложи данък върху цифровите услуги
Дата: 26/06, 22:02
Българин е арестуван по мащабно разследване за корупция в хазартния сектор на Румъния
Дата: 26/06, 21:54