Читателски сигнал: Вижте това лъскаво БМВ как е спряло на тротоара до Ботевата градинка (снимки)


29/09/2014, 20:21

Ботевата градинка е едно от местата, където си дават среща най-лошите шофьори. Това е така, защото от сигналите на варненци до "Петел", сме получавали най-много снимки на нагло паркирани автомобили точно от района на Ботевата градинка. 


Ето и поредния случай, при който лускаво БМВ е завзело тротоара, а така и достъпа на майки с колички до мястото за отдих. Според читателят ни, в този момент в района е минал и патрулиращ автомобил с полицаи, но те не са взели отношение към случая. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



До 12 юли периодично ще преминава чуждестранна военна техника по републиканските пътища
Дата: 26/06, 17:34

И Карлос Насар се включва в кампанията за популяризирането на България
Дата: 26/06, 17:28

Бившият министър на младежта и спорта: Нашите мантинели са декори за филм
Дата: 26/06, 17:191 Коментар

През следващата седмица спират движението през нощта между Обзор и Слънчев бряг за асфалтиране
Дата: 26/06, 17:11

След акцията в "Приморски": 49-годишен е привлечен към наказателна отговорност за документно престъпление
Дата: 26/06, 17:022 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия