Читателски сигнал: Вижте това лъскаво БМВ как е спряло на тротоара до Ботевата градинка (снимки)


29/09/2014, 20:21

Ботевата градинка е едно от местата, където си дават среща най-лошите шофьори. Това е така, защото от сигналите на варненци до "Петел", сме получавали най-много снимки на нагло паркирани автомобили точно от района на Ботевата градинка. 


Ето и поредния случай, при който лускаво БМВ е завзело тротоара, а така и достъпа на майки с колички до мястото за отдих. Според читателят ни, в този момент в района е минал и патрулиращ автомобил с полицаи, но те не са взели отношение към случая. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 12:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 12:10

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 12:10

Жена е в тежко състояние след удар от кола в Русе
Дата: 26/06, 12:06

Заловиха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Дата: 26/06, 12:03

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия