Амоняк изтече в Олесун, евакуираха хората от центъра на града


30/09/2014, 12:11

В центъра на норвежкия град Олесун тази сутрин е била обявена евакуация във връзка с изтичането на амоняк от фабрика, собственост на млечния концерн Tune, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ИТАР-ТАСС.


По данни на местните медии, осем души са били хоспитализирани заради натравяне. 
Затворена е централната улица на града, евакуирани са обитателите на няколко десетки жилищни сгради. 


Причините за инцидента се установяват. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Дата: 26/06, 14:15

Премиерът: Виновните за дефицита крещят най-много, спираме там, където е текло към партийни каси и олигарси
Дата: 26/06, 14:10

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 26/06, 14:10

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 14:10

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 14:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия