Амоняк изтече в Олесун, евакуираха хората от центъра на града


30/09/2014, 12:11

В центъра на норвежкия град Олесун тази сутрин е била обявена евакуация във връзка с изтичането на амоняк от фабрика, собственост на млечния концерн Tune, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ИТАР-ТАСС.


По данни на местните медии, осем души са били хоспитализирани заради натравяне. 
Затворена е централната улица на града, евакуирани са обитателите на няколко десетки жилищни сгради. 


Причините за инцидента се установяват. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 27/06, 06:00

Спортът по телевизията в събота 27 юни
Дата: 27/06, 05:00

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 05:00

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 05:00

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 05:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия