Пуснаха интернет и откриха детски кът във фургонното селище в "Аспарухово"


02/10/2014, 21:37

Детски кът и интернет зала с 2 компютъра обзаведе община Варна за обитателите на фургонното селище край кв. “Аспарухово”. В него са настанени 81 души, останали без дом след наводнението на 19 юни, пише "Труд".

Придобивките са дарени от фирми и са разположени в последния останал празен фургон, съобщи Луиза Каспарян, началник-отдел “Жилищно настаняване и социална политика” в кметството. В него има и импровизирана трудова борса.

Първата обява в нея е от общинското предприятие “Управление на проекти и озеленяване”, което търси да назначи 103-ма души.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45

Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37

Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Дата: 27/06, 09:31

The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13

Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия