Детски кът и интернет зала с 2 компютъра обзаведе община Варна за обитателите на фургонното селище край кв. “Аспарухово”. В него са настанени 81 души, останали без дом след наводнението на 19 юни, пише "Труд".
Придобивките са дарени от фирми и са разположени в последния останал празен фургон, съобщи Луиза Каспарян, началник-отдел “Жилищно настаняване и социална политика” в кметството. В него има и импровизирана трудова борса.
Първата обява в нея е от общинското предприятие “Управление на проекти и озеленяване”, което търси да назначи 103-ма души.
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37
Въвеждат нова задължителна ваксина за децата в България от 1 юли
Дата: 27/06, 09:31
The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
Дата: 27/06, 09:13
Татарова: Целта на отстраняването ми е свързана с опит за отнемане на два етажа от НДК
Дата: 27/06, 09:10