Детски кът и интернет зала с 2 компютъра обзаведе община Варна за обитателите на фургонното селище край кв. “Аспарухово”. В него са настанени 81 души, останали без дом след наводнението на 19 юни, пише "Труд".
Придобивките са дарени от фирми и са разположени в последния останал празен фургон, съобщи Луиза Каспарян, началник-отдел “Жилищно настаняване и социална политика” в кметството. В него има и импровизирана трудова борса.
Първата обява в нея е от общинското предприятие “Управление на проекти и озеленяване”, което търси да назначи 103-ма души.
ПСС: Добри са условията за туризъм в планините
Дата: 27/06, 10:01
Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Дата: 27/06, 09:58
Температурата на морската вода достига 25 градуса
Дата: 27/06, 09:54
Волейболистите гонят първа победа над Канада от 2022 г.
Дата: 27/06, 09:45
Откриват юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 27/06, 09:37