Пуснаха интернет и откриха детски кът във фургонното селище в "Аспарухово"


02/10/2014, 21:37

Детски кът и интернет зала с 2 компютъра обзаведе община Варна за обитателите на фургонното селище край кв. “Аспарухово”. В него са настанени 81 души, останали без дом след наводнението на 19 юни, пише "Труд".

Придобивките са дарени от фирми и са разположени в последния останал празен фургон, съобщи Луиза Каспарян, началник-отдел “Жилищно настаняване и социална политика” в кметството. В него има и импровизирана трудова борса.

Първата обява в нея е от общинското предприятие “Управление на проекти и озеленяване”, което търси да назначи 103-ма души.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кардиолог: По обяд не се излагайте директно на слънце
Дата: 27/06, 11:53

МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Дата: 27/06, 11:46

Тежка катастрофа блокира пътя от Кюстендил до Дупница край Невестино
Дата: 27/06, 11:42

Един човек е загинал, а 30 са ранени при катастрофи в страната през последните 24 часа
Дата: 27/06, 11:33

Започна благотворителното бягане на Валентин Сурталов във Варна
Дата: 27/06, 11:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия